MENU

Rezervácia

 

Pravidlá rezervácie zájazdov

 

V prípade záujmu o zájazd je potrebné vyplniť rezerváciu (údaje objednávateľa + spolucestujúcich).  Dátum narodenia sa uvádza kvôli cestovnému poisteniu.

 

Po vyplnení formulár odošlete a rezervácia je potvrdená. Približne 3 týždne pred zájazdom Vás budeme kontaktovať ohľadne platby a pristavenia autobusu. Platbu je potrebné vykonať najneskôr 14 dní pred termínom zájazdu ak nie je uvedené inak.

 

V prípade, že sa cestujúci nedostaví na dohodnutý čas a miesto na zájazd, peniaze mu nebudú vrátené. Rezerváciu je možné zrušiť telefonicky alebo emailom najneskôr 14 dní pred termínom zájazdu, dokedy je potrebné uskutočniť aj platbu. Kontaktujte nás s údajmi náhradníkov, prípadne sa informujte či máme náhradníkov my. Ak máme k dispozícii za vás náhradníka, vrátime vám celý poplatok. Ak nemáte náhradníkov a oznámite minimálne 8 dní pred termínom zájazdu svoju neúčasť, vrátime vám 50% z ceny. Ak nemáte náhradníkov a oznámite nám 7 a menej dní pred zájazdom svoju neúčasť a my takisto nebudeme mať náhradníkov, poplatok vám prepadá a nevracia sa. Tieto podmienky platia pokiaľ nie je pri konkrétnom zájazde uvedené inak. 

Máme právo zrušiť zájazd v prípade, že nebude prihlásený minimálny počet záujemcov. Ak nastane taká situácia, budeme Vás včas telefonicky informovať. 

 

Väčšinou sa snažíme do ceny zájazdov zahŕňať okrem dopravy, poistného aj všetky vstupy, v prípade nocľahu i hotel s raňajkami a pod. Ďalšie financie potrebujete maixmálne na občerstvenie, suveníry a pod. Pri každom zájazde si vždy prečítajte čo cena zahŕňa. 

 

Pozrite si našu ponuku zájazdov a rezervujte si miesta čo najskôr!