MENU

Spoločnosť

 

Spoločnosť NET LINES, s.r.o. vznikla v roku 2004, je 100% dcérska spoločnosť spoločnosti ARRIVA Trnava, a.s. a zabezpečuje komerčnú autobusovú dopravu - zájazdovú, diaľkovú a zmluvnú dopravu.

 

Zájazdová doprava má v našej spoločnosti dlhoročnú tradíciu, čo nás zaväzuje k neustálemu zlepšovaniu bezpečnosti a komfortu prepravy cestujúcich vzhľadom k rastúcim požiadavkám európskych štandardov. Naša spoločnosť dáva záujemcom vybrať si zo širokej ponuky autobusov, ktoré sú svojou výbavou konkurencieschopné ako na Slovensku, tak aj v celej Európe. 

 

Organizujeme i zájazdy pre verejnosť. Ponuku aktuálnych zájazdov nájdete v sekcii zájazdy. Väčšinou sa jedná o jednodenné zájazdy, na ktoré nepotrebujete baliť kufre ani si brať dovolenku, keďže sú cez sviatok či sobotu, sú cenovo dostupné, s odchodom miesta Vášho bydliska - Piešťany, Trnava, Senica a okolie.

 

V prípade, že naša ponuka zájazdov zaujme školy, firmy, či iné organizácie, ktoré by si chceli objednať daný zájazd na osobitný termín, samozrejme je to možné. Stačí zavolať alebo napísať email a my pre Vás zorganizujeme zájazd na mieru.

 

Alebo riešite len otázku autobusovej dopravy? Neváhajte a kontaktujte nás! Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

 

Sme tu pre Vás.

NET LINES, s.r.o.